Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 25 lutego 2016

Piława Górna, zadymienie domu wielorodzinnego
25 lutego około godziny 15:00 trzy zastępy straży (w tym OSP z Piławy Górnej) udały się do zadymienia w budynku wielorodzinnym przy ulicy Piastowskiej nr 25. 
Na miejscu strażacy stwierdzili w jednym z mieszkań nieszczelny przewód kominowy. Szczęśliwie nikt nie uległ zatruciu.Działania straży polegały na sprawdzeniu czy w mieszkaniach, przez które przebiega uszkodzony przewód kominowy nie wydobywa się tlenek węgla. Użyto również wentylatora do przewietrzenia całego budynku. Na miejsce wezwano administratora budynku któremu przekazano uwagi z zaistniałego zdarzenia. Przez około 40 minut ruch w miejscu zdarzenia odbywał się naprzemiennie.