Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 17 lutego 2016

Dzierżoniów, kolizja Skody z Fordem16 lutego około godziny 14:00 na ul. Batalionów Chłopskich powyżej stacji paliw w kierunku Bielawy zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej.
Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło gdy podróżująca samochodem marki Skoda wyprzedzała kierującego samochodem marki Ford. Wtedy kierowca wyprzedzanego samochodu postanowił skręcić w lewo doprowadzając do kolizji. Do kierującej Skodą zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które odwiozło poszkodowaną do szpitala w Dzierżoniowie. Jednak obrażenia okazały się niewielkie, także zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.