Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 18 lutego 2016

Dzierżoniów, kolizje na śniegu17 lutego około godziny 12:00 na skrzyżowaniu ul. Ząbkowickiej z Cichą doszło do zderzenia samochodów osobowych.

  Kierująca samochodem marki Audi wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Cichej nie wyhamowała na mokrym śniegu i wjechała na ul. Ząbkowicką wprost pod przejeżdżającego Opla. W wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń.


 
Kilkanaście minut później na skrzyżowaniu ulicy Świdnickiej z Kościuszki również doszło do kolizji. W samochód marki Skoda wjechał kierowca prowadzący samochód marki Volkswagen. W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał a uszkodzenia były niewielkie, kierowcy zjechali na ulicę Rzeźniczą. W obu zdarzeniach policja sporządziła stosowną dokumentację.