Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 28 lutego 2016

Dzierżoniów, zatrzymanie agresywnego kierowcy.28 lutego około godziny 15:00, policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali na ulicy Diorowskiej, około 50 letniego kierowcę. Powodem zatrzymania była niepewna jazda prowadzonym samochodem marki Renault.
W trakcie kontroli drogowej kierowca odmówił poddaniu się na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Agresywnie zachowującego się zatrzymanego kierowcę policjanci zakuli w kajdanki i odwieźli na izbę przyjęć dzierżoniowskiego szpitala. Celem przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu we krwi. Samochód został odwieziony na policyjny parking.

Film i więcej informacji po otrzymaniu oficjalnego komunikatu od oficera prasowego.