Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 9 lutego 2016

Bielawa, zadymienie mieszkania w bloku nr 10 przy ulicy Polnej


7 lutego około godziny 19:00 dyżurny PSP w Dzierżoniowie zadysponował trzy zastępy straży do zadymienia w bloku nr 10 przy ulicy Polnej w Bielawie. 
Działania straży nastąpiły po sygnale jednego z lokatorów tego bloku, że u niego w mieszkaniu z klatki wentylacyjnej wydobywa się dym. Strażacy po stwierdzeniu na miejscu że w mieszkaniu niema stężenia tlenku węgla jak i innych gazów. Kamerą termowizyjną sprawdzono również kominy wentylacyjne w całym pionie klatki schodowej nr 10 i nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Dlatego teraz dla własnego bezpieczeństwa warto zainwestować w czujkę dymu i tlenku węgla.