Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 10 lutego 2016

Rościszów, zadymienie w budynku wielorodzinnym.9 lutego 2016 roku, około godziny 17:40 dyżurny PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w budynku wielorodzinnym nr 14 w Rościszowie. 
Jak poinformował nas asp. Andrzej Wójtowicz, dowódca akcji, że na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej w tym Ochotniczej Straży Pożarnej z Piskorzowa. Przyczyną zadymienia był prawdopodobnie niedrożny przewód kominowy. Działania nasze polegały na wygaszeniu pieca od centralnego ogrzewania oraz przewietrzeniu mieszkania  i sprawdzeniu budynku. Na miejsce przybył zarządca budynku i policja.