Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 5 lutego 2016

Kołaczów, BMW w rowie po nieudanym wyprzedzaniu ciężarówki.

 

5 stycznia 2016 roku około godziny 5:45 na drodze wojewódzkiej między Kołaczowem a Uciechowem doszło do zdarzenia drogowego. Najprawdopodobniej kierowca BMW jadący w stronę Dzierżoniowa, podczas manewru wyprzedzania ciężarówki wpadł w poślizg i po kontakcie z wyprzedzanym pojazdem wpadł do rowu. Kierowca został zabrany do szpitala na szczegółowe badania. Z niepotwierdzonych informacji wynika że kierowcy byli trzeźwi.
Dwa lata wstecz przebudowali drogę i wykopali głębokie rowy. Tylko dlaczego, skoro strażacy stoją na wjeździe na pole i tam około 50 centymetrowy przepust starczy. 
Tutaj widać jak kierowca bokiem wjechał do rowu. Jak by był tylko do pół metra, to tych zdjęć by nie było. Zatrzymał by się na polu i najwyżej ciągnik by był potrzebny do wyciągnięcia z błota.