Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 10 czerwca 2016

Ząbkowice, kolizja na "ósemce"W środę 8 czerwca po godzinie 13.20 na DK nr 8 za Ząbkowicami na 56,8 kilometrze przy skrzyżowaniu na Tarnów doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z dwoma samochodami osobowymi. 5 osób zostało przewiezionych do szpitala w Ząbkowicach.
Najprawdopodobniej kobieta kierująca samochodem marki Citroen zatrzymała się na skrzyżowaniu, chcąc skręcić w lewo, a jadący za nią samochód ciężarowy marki Volvo, kierowany przez obywatela Rosji, uderzył w tył pojazdu. Citroen został wypchnięty na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z samochodem marki Skoda, która następnie wjechała do rowu. Szczęśliwie nikt z odwiezionych do szpitala nie odniósł poważniejszych obrażeń, także zdarzenie zostało zanotowane jako kolizja.