Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 9 czerwca 2016

Dzierżoniów, alarmy bomboweW środę 8 czerwca 2016 roku przed godziną 11:00 rozpoczęła się ewakuacja pracowników i petentów, po anonimowym donosie o tym, że w budynku Urzędu Skarbowego może znajdować się bomba. Jak ustalili policjanci zajmujący się tą sprawą, do urzędu przyszedł mail informujący o tym, że w budynku może być podłożony ładunek wybuchowy. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli teren. Policyjni pirotechnicy sprawdzają budynek. Z urzędu zostali ewakuowani wszyscy pracownicy i petenci, łącznie około 80 osób.


Chwilę później podobna sytuacja miała miejsce w sądzie. Następnie około godziny 14:00 nadeszła informacja o ładunku w budynku prokuratury.