Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 13 czerwca 2016

Dzierżoniów, zwykła burza i problemy


 13 czerwca około godziny 16:00 nad Dzierżoniowem przeszła gwałtowna burza z intensywnym opadem deszczu. W Dzierżoniowie nagły opad spowodował nieprzejezdność ulicy, Złotej i Wrocławskiej. Na osiedlu Tęczowym woda zalała garaże i piwnice w bloku nr 22. A że to nie pierwszy raz w tym roku dlatego mieszkańcy pilnujący drożność kratki odpływowej ograniczyli wysokość zalania garaży. 

Średnica odpływu klatki ściekowej zbierającej wodę z kilku-arowego podjazdu do garażo-piwnic nowo wybudowanego bloku nr 22 na oś Tęczowym w Dzierżoniowie wynosi 10 cm.. Pilnujący studzienki mieszkańcy  skarżą się że to już czwarty raz  zalane są ich garaże. Spółdzielnia mówi że wszystko jest w porządku a oni przechowywane rzeczy niech dadzą na wyższe półki.