Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 7 czerwca 2016

Dzierżoniów, potrąciła pieszego na przejściu i odjechała

Zdjęcie udostępnił Adam.
7 czerwca około godziny 14:20 doszło do potrącenia pieszego na ulicy Złotej przy wjeździe na osiedle Błękitne przez samochód marki Honda. Kierująca która potrąciła pieszego odjechała z miejsca by po chwili wrócić. Natomiast przy leżącym pieszym zatrzymał się kierowca prowadzący Daewoo.
Informacja o potrąceniu pieszego przy ul. Złotej wpłynęła do policjantów o godzinie 14:15. - Funkcjonariusze ustalili, iż na prostym odcinku drogi 64-letnia kierująca hondą accord nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła znajdującego się na przejściu dla pieszych 72-latka - powiedział w rozmowie z redakcją podinsp. Mariusz Furgała. Mężczyznę z licznymi obrażeniami przewieziono do szpitala. Jak dodał policjant 64-latka była trzeźwa. - Zabrano jej prawo jazdy.


Zdjęcie udostępnił Adam.