Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 2 czerwca 2016

Dzierżoniów, usuwanie skutków nagłego opaduIntensywny opad gradu i deszczu w Dzierżoniowie około 16:10 na ul. Kilińskiego. 

31 maja około godziny 16:00 nad Dzierżoniowem przeszła gwałtowna burza z intensywnym opadem deszczu i gradu. W Dzierżoniowie nagły opad spowodował nieprzejezdność ulicy Piastowskiej, Złotej, Strefowej, Wrocławskiej i dróg osiedlowych. Na osiedlu Tęczowym woda zalała garaże i piwnice. Policja i straż miejska znalazła wiele tablic rejestracyjnych, do odbioru są w Komendzie Powiatowej Policji, później zostaną przekazane do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.