Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 13 czerwca 2016

Włóki, piłkarski piknikDmuchane boisko do piłki nożnej, samochód strażacki, malowanie twarzy w barwach narodowych, zabawy ruchowe dla dzieci oraz duża zjeżdżalnia - to najważniejsze atrakcje, jakie czekały na uczestników Niezapomnianego Pikniku Piłkarskiego, który odbył się na placu sportowo-rekreacyjnym we Włókach  w niedzielę 12 czerwca 2016 r.. Goście korzystali również z bogato zaopatrzonych stoisk gastronomicznych przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich "Niezapominajki" z Włók oraz Radę Sołecką wsi Włóki. Z wizytą przyjechali również strażacy z OSP Roztocznik. Ich pojazd był  niesamowitą atrakcją dla dzieci, które chętnie zasiadały za kierownicą wozu bojowego oraz mogły zobaczyć z bliska sprzęt, który jest wykorzystywany w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Piknikowe popołudnie zakończyła zabawa pod gołym niebem.
Rada Sołecka wsi Włóki jest niezmiernie wdzięczna wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego przedsięwzięcia.  Zapraszamy za rok.
Sołectwo Włóki