Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 15 czerwca 2016

Bielawa, monitoring miejski ratuje kierującą od mandatu

To ten policjant postanowił sprawdzić monitoring i uratował panią od mandatu.

9 czerwca około godziny 17:50 doszło do zdarzenia drogowego w pobliżu postoju TAXI na ulicy Berlinga. Zderzyły się pojazdy marki Nissan i Renault. Według świadków kierująca Nissanem cofając z miejsca parkingowego wjechała w drzwi kierowcy robiącego lewo skręt (na podwójnej ciągłej) na miejsce parkingowe.
Przybyły patrol drogówki chciał ukarać obu kierowców. Jednak jedna z kamer monitoringu miejskiego była skierowana w to miejsce i uczestnicy zdarzenia z patrolem udali się na przejrzenie nagrania. Na nagraniu widać, że pani po cofaniu zatrzymała prosto na swoim pasie i w tym czasie skręcający samochód marki Renault ociera drzwiami o tylny zderzak Nissana. Kierowca samochodu Renault został ukarany mandatem karnym. Dlatego nie zawsze co widzą świadkowie jest zgodne z prawdą.