Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 20 czerwca 2016

Bielawa, wypadkowe dachowanie na Żeromskiego
20 czerwca 2016 roku około godz. 17:20 22-letni mężczyzna, który jechał fordem fiestą, z nieustalonych jak na razie przyczyn, stracił panowanie nad autem - relacjonował podinsp. Mariusz Furgała, oficer prasowy komendy.
Jak mówił policjant, samochód zjechał na chodnik i dachował. - Ściął latarnię, która spadła na samochód - tłumaczył. Jak powiedział nam podinsp. Furgała, 22-latek był wyciągany z forda przez straż pożarną przy pomocy specjalistycznych narzędzi. - Trafił do szpitala, z tego co mi wiadomo jego obrażenia nie zagrażają życiu - wyjaśnił. Jak dodał, kierowca był trzeźwy. Ulica Żeromskiego na ponad godzinę była całkowicie zamknięta.