Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 18 maja 2016

Piława Górna, spowodował kolizję i uciekł?15 maja około godziny 14:30 w Piławie Górnej na ul. Sienkiewicza przy posesji nr 35 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdów osobowych. Na krętej i wąskiej w tym miejscu ulicy kierowca jadący samochodem marki Peugeot w stronę Dzierżoniowa wjechał w murek uszkadzając samochód. Najprawdopodobniej przyczyną kolizji był trzeci samochód jadący z naprzeciwka który, (na trzeciego) omijał zaparkowany samochód. Sprawca kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia.
W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracowała policja sporządzając dokładną dokumentację zdarzenia.
PS Taką wersję zdarzenia zebrałem na miejscu. Jednak oficjalny komunikat z policji nie informuje o trzecim pojeździe. Jednocześnie precyzuje że kierowca był trzeźwy i jednocześnie został ukarany mandatem.