Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 27 maja 2016

Bielawa, zadymienie w kamienicy przyczyną ewakuacji26 maja około godziny 20:30 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został poinformowany przez mieszkańca kamienicy nr 118 przy ulicy Wolności w Bielawie o zadymionej klatce schodowej. Dyżurny poprosił o poinformowanie wszystkich mieszkańców i opuszczenie budynku. Jednocześnie zadysponował 2 zastępy PSP i zastęp OSP z Bielawy oraz patrol policji i karetkę pogotowia.
Na miejscu okazało się, że mieszkaniec z parteru rozpalił w piecu i poprzez nieszczelny przewód kominowy dym przez kratki wentylacyjne dostał się do wszystkich mieszkań w pionie. Po przewietrzeniu i sprawdzeniu obecności tlenku węgla w budynku mieszkańcy mogli powrócić do swoich lokali. Szczęśliwie nikt nie wymagał pomocy medycznej.