Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 7 maja 2016

Dzierżoniów, wiosenne kolizje na Batalionów Chłopskich6 maja około godziny  8:15 na ul. Batalionów Chłopskich na wysokości wjazdu do młyna doszło do kolizji drogowej. Najprawdopodobniej kierująca samochodem marki Daewoo Matiz wyjeżdżając z ul. Żeromskiego wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z Toyotą. Kierujące panie nie odniosły obrażeń i nie wymagały pomocy medycznej.

Dwie godziny później 100 metrów dalej w stronę ulicy Słowiańskiej dochodzi do kolejnego zdarzenia drogowego. Gdy pani prowadząca Daewoo Matiz zatrzymała się przed przejściem dla pieszych w tył jej pojazdu wjechała ciężarówka. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Pan widoczny w drzwiach zakrył kocykiem żeby nikt nie zrobił zdjęcia?