Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 25 maja 2016

Bielawa, wstawił obiad i poszedł w miasto

 
 

25 maja około godziny 11:30 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został poinformowany o wydostającym się dymie przez uchylone okno mieszkania w bloku nr 18 przy ulicy Słonecznej. Na miejscu okazało się że dym wydobywał się z przypalonego garnka zostawionego na kuchence bez nadzoru. Po przewietrzeniu mieszkania, strażacy nie stwierdzili obecności szkodliwych gazów w mieszkaniu.
Działania służb nastąpiły po sygnale pracowników koszących trawę przy ulicy Słonecznej. Strażacy pracujący na miejscu potwierdzili, że mogło dojść do pożaru wyposażenia kuchni w bliskim sąsiedztwie włączonej kuchenki i wtedy straty byłyby jeszcze większe.


Drużyna RR - jak o sobie mówili. Chłopaki kosząc trawę wykazali się czujnością i zawiadomili służby, gdy zauważyli dym.