Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 28 maja 2016

Sobótka, 23 Bieg na Ślężę28 maja w Masywie Ślęży został rozegrany bieg górski na Ślężę. Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Sobótce już  po raz 23 zorganizował ten wymagający bieg górski.
Start nastąpił w pobliżu Stadionu w Sobótce, Aleja Św. Anny 12, o godz. 11:00 – kobiety i o godz.11:10 – mężczyźni. Trasa długości 5,0 km, przewyższenie + 530 m – 35 m prowadziła drogą polną w pobliże Przełęczy pod Wieżycą i dalej żółtym szlakiem przez szczyt Wieżycy. Meta znajdowała się na Ślęży, obok schroniska. Ponad 500 osób na starcie i 513 zawodników na mecie. Chmury przed startem szybko uciekły i pogoda dopisała.


Wszystkie zdjęcia wykonała Agnieszka T.  >TUTAJ<