Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 15 maja 2016

Jaźwina, 2 POWIATOWY ZLOT POJAZDÓW POŻARNICZYCH


 

14 maja o godzinie 14:00 od alarmowego przejazdu wozów na boisko przy remizie rozpoczął się zlot. OSP Jaźwina jako organizator przygotował wiele konkursów i innych atrakcji. Nie zabrakło również nie planowanych jak wyjazd do zdarzenia drogowego na "ósemce"
Do przejazdu drabinami na wysokość 25 metrów ustawiła się nawet kolejka. Zabawa i inne atrakcje zakończyły się dopiero po północy.  


Piękna impreza po raz drugi. Po sukcesie pierwszej bałem się że będzie tłok, ale było jak w sam raz. Rozmowy, spotkania z druhami na luzie, to jest to. Dziękuję bardzo organizatorom za taką sympatyczną imprezę i za zaproszenie. Szczególne podziękowania dla załogi drabiny że mogłem wykonać fotki z góry.Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Piskorzowa i ich opiekunowie.

Jak na imprezie jest Tadziu z aparatem to pogoda i atmosfera jest super. Młodzieżowa Drużyna  Pożarnicza z Piskorzowa po udanym pokazie.