Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 3 maja 2016

Dzierżoniów, Kilińskiego klasyczne najechanie2 maja około godziny 14:00 na ul. Kilińskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Ciepłowniczą doszło do zdarzenia drogowego. Najprawdopodobniej kierowca jadący samochodem marki Citroen od strony Pieszyc zatrzymał się przed przejściem chcąc przepuścić pieszą prowadzącą rower. Jadący za nim kierowca prowadzący samochód marki Peugeot już nie zdążył.  
Szczęśliwie piesza nie zdążyła wyjść na przejście dlatego w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci szybko ustalili sprawcę, którego ukarali mandatem karnym oraz pomogli ustawić samochody poza pasem jezdni także ruch na ulicy Kilińskiego odbywał się bez utrudnień.