Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 28 kwietnia 2017

Uciechów, ciężarówka wyrwała przewody i pół ściany domu.Takie dramatyczne zgłoszenie otrzymał oficer dyżurny komendy powiatowej w Dzierżoniowie. 
26 kwietnia około godziny 12:00 oficer odebrał zgłoszenie o uszkodzeniu kabli do jednej z posesji przy ul. Piastowskiej w Uciechowie. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci prewencji, którzy ustalili, że kierowca Scani zahaczył o kabel telefoniczny. W wyniku tego zdarzenia nie doszło do uszkodzenia budynku ani zerwania kabla. Kierowca został pouczony - mówi  podinsp. Mariusz Furgała z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.
Poszkodowani nie do końca zadowoleni że zakończyło się tylko na pouczeniu. Zapowiadali że sprawę oddadzą do sądu.  Na taką ewentualność również zostali poinformowani przez interweniujących policjantów. Ale myślę że gdy opadną emocję i po połączeniu przewodu telefonicznego i gdy wróci internet tylko na zapowiedziach się zakończy.