Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 26 kwietnia 2017

Dzierżoniów, wychodzi bez szwanku po ścieciu drzewa


26 kwietnia około godziny 8:15 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie. Młoda kobieta jadąca samochodem marki Volkswagen Polo z Bielawy do Dzierżoniowa na wysokości osiedla Makowego, przy padającym deszczu straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na pas zieleni, uderzając bocznie w drzewo.
Szczęśliwie kierująca nie odniosła obrażeń. Z pierwszych ustaleń wynika, że 19-latka jadąc w ciągu samochodów do Dzierżoniowa z niewyjaśnionych na tą chwilę przyczyn wjechała na pas zieleni ścinając drzewo. Na miejscu pracowała policja. Przez około 30 minut występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.