Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 19 kwietnia 2017

Niemcza, podwójna kolizja na ósemce


17 kwietnia około godziny 14:00, doszło do dwóch zdarzeń drogowych na krajowej "ósemce", na 75 kilometrze przy skrzyżowaniu drogi z Niemczy do Gumina. W pierwszym zdarzeniu, przed kierowcą jadącym samochodem marki Audi (białe) nagle zahamował samochód niespodziewanie wykonywał manewr zjazdu z ósemki. Jadący za nim kierowca prowadzący samochód marki Audi (czerwony) już nie zdążył.
W wyniku zderzenia jedna osoba osoba wymagała pomocy medycznej, której na miejscu udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Na miejscu pracowała policja, Państwowa Straż Pożarna z Dzierżoniowa, Ochotnicza Straż Pożarna z Niemczy. W trakcie działania służb związanych z tą kolizją na przeciwnym pasie doszło do podobnego zdarzenia gdzie samochód marki Peugeot najechał na Citroena. Uszkodzenia były niewielkie. Prawdopodobnie kierowca zagapił się na działania służb.