Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 20 kwietnia 2017

Pieszyce, pożar po podpaleniu lodówki


17 kwietnia o godzinie 20.50 Państwowa Straż Pożarna w Dzierżoniowie została zadysponowana do pożaru strychu w Pieszycach przy ulicy Kościelnej 2. Paliła się lodówka w korytarzu na piętrze domu wielorodzinnego.
Lodówka nie była podłączona do prądu, prawdopodobnie została ona podpalona przez nieznanych sprawców, policja prowadzi czynności w tej sprawie. Gazów niebezpiecznych nie stwierdziliśmy. W opisywanym budynku nie ma pomieszczeń strychu. Przez pożar jedna z belek była nadpalona, żeby wykluczyć możliwość rozwinięcia się tam ponownego pożaru polaliśmy belkę wodą. Nikt nie wymagał pomocy medycznej - powiedział ogn. Paweł Matuszewski, dowódca akcji z Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie.