Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 2 kwietnia 2017

Nowizna, drzewo upada na przejeżdżający samochód


2 kwietnia około godziny 12:20 na ulicy Mostowej w Nowiźnie drzewo upada na przejeżdżający samochód. W samochodzie marki Renault podróżowały dwie osoby.Wezwany zespół pogotowia ratunkowego, jednej udzielił pomocy medycznej na miejscu, szczęśliwie nikt nie odniósł większych obrażeń.
Na miejscu pracował zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa oraz OSP z Mościska. Upadające drzewo zerwało linię energetyczną, także na miejscu pracowało również pogotowie energetyczne i policja. Droga przez dwie godziny była nie przejezdna, do czasu pocięcia drzewa i przetransportowaniu uszkodzonego auta poza pas jezdni.