Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 25 kwietnia 2017

Dobrocin, wypadkowe zatrzymanie Audi na drzewie


22 kwietnia około godziny 10:30 doszło do zdarzenia drogowego na drodze z Dzierżoniowa do Niemczy. Między Dobrocinem a Byszowem kierowca samochodu marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i jadąc bokiem wpadł do rowu uderzając w drzewo.
Świadek będący pierwszy na miejscu zdarzenia, widząc nieprzytomnego kierowcę uruchomił służby. Pierwsi na miejscu byli strażacy z PSP Dzierżoniów, którzy przy pomocy narzędzi hydraulicznych uwolnili poszkodowanego i przekazali zespołowi karetki pogotowia. Kierowca został odwieziony na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Do około godziny 12:00 ruch w miejscu zdarzenia odbywał się naprzemiennie którym kierowała policja oraz strażacy z OSP Roztocznik. Taka mała refleksja, kierowcy zwolnijcie w tym miejscu. Ten odcinek drogi niespełna 0,5 km staje się najbardziej wypadkowy w naszym powiecie.