Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 13 kwietnia 2017

Pieszyce, ucieczka po potrąceniu pieszej


8 kwietnia około godziny 9:30 doszło do potrącenia pieszej na ulicy Kopernika, przy postoju taksówek obok kościoła. Młody kierowca wykonując manewr cofania uderzył kobietę w średnim wieku i odjechał.
Zabił pieszą, tak to odebrał świadek zdarzenia gdy usłyszał uderzenie i zobaczył leżącą kobietę na jezdni oraz odjeżdżający samochód z wybitą tylną szybą. Natychmiast powiadomił policję i podjął pościg za uciekającym samochodem. Poszkodowaną pieszą z obrażeniami nogi pogotowie ratunkowe odwiozło do szpitala. Sprawca wypadku po chwili zjawił się w miejscu zdarzenia. Policyjni technicy sporządzili dokumentację zdarzenia.