Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 15 kwietnia 2017

Dobrocin, cudownie ocalony po zderzeniu z drzewem


15 kwietnia przed godziną 11:00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku na drodze między Dobrocinem a Byszowem. Najprawdopodobniej młody kierowca z Niemczy, jadący samochodem marki Ford w stronę Gilowa nie zapanował nad pojazdem i wpadł do rowu, uderzając w drzewo.
Kierowca o własnych siłach wydostał się ze zniszczonego samochodu. Poszkodowany został odwieziony na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowała policja, OSP Roztocznik i OSP Piskorzów. O skali zniszczenia pojazdu może świadczyć fakt, że strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych do wydobycia dokumentów które znajdowały się na półce pod kierownicą. Strażacy na czas akcji ratunkowej kierowali ruchem naprzemiennie.