Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 17 lipca 2016

Kietlice, wypadek z udziałem motocyklisty17 lipca 2016 roku około godziny 15:30 na skrzyżowaniu w Kietlicach (powiat dzierżoniowski) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Najprawdopodobniej motocyklista który jechał z pasażerką został uderzony przez kierującą samochodem marki Mercedes.
Kierująca samochodem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i nie zatrzymała się przed znakiem „STOP”. Pasażerka motocykla została odwieziona do szpitala, najprawdopodobniej ze złamaną kończyną. Na miejscu czynności prowadziła policja. Zdjęcia i informacja dzięki uprzejmości naszego widza - Grzegorza z Bielawy.