Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 31 lipca 2016

Szklary, czołówka na 65 kilometrze "ósemki"


Ze wstępnych informacji wynika, że około godziny 13.35 31 lipca 2016 roku na drodze krajowej nr 8 mężczyzna kierujący passatem zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącym tamtędy volkswagenem crafterem - poinformowała podkom. Ilona Golec, rzeczniczka KPP w Ząbkowicach Śląskich.
Policjantka podała, że w zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. - Kierowca passata został przetransportowany do szpitala śmigłowcem. Jest w ciężkim stanie. Poszkodowany został również pasażer craftera, który również trafił do szpitala - dodała.
Policjanci ustalili, że kierowca craftera był trzeźwy. Z uwagi na stan zdrowia kierowca passata nie został jeszcze przebadany na obecność alkoholu w organizmie.
\

Rozerwany silnik i dalej skrzynia biegów , około 20 metrów od zderzenia.