Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 30 lipca 2016

Kluczowa, dwa dachowania na zakręcie


29 lipca około godziny 17:00 na drodze wojewódzkiej nr 392 przy wyjeździe z Kluczowej w stronę Dzierżoniowa doszło do zdarzenia drogowego. Kierowcy samochodów osobowych podczas wymijania na łuku mokrej drogi (złapali pobocze) i wypadli z drogi. Kierująca Oplem po wpadnięciu do rowu dachowała.
 Przewożone dziecko oraz dwie osoby wymagały pomocy medycznej i zostały zabrane na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Kierowca jadący w stronę Dzierżoniowa samochodem marki Volkswagen, zahaczając przydrożne drzewa zatrzymuje się w polu kukurydzy.  Na miejscu pracowały po dwa zastępy PSP z Dzierżoniowa i Ząbkowic Śl. oraz OSP z Tarnowa.