Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 19 lipca 2016

Dzierżoniów, nietypowa kolizja na strefie


18 lipca około godziny 15:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Pieszyckiej w Dzierżoniowie. Na wysokości zakładu Orion zderzył się samochód ciężarowy Volvo (cysterna) z samochodem osobowym marki Toyota Yaris. Pasażer z samochodu osobowego został zabrany na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie.
Najprawdopodobniej jak potwierdzają świadkowie, kierowca cysterny podczas cofania wjechał w jadący za nim  samochód osobowy. Czy to była wina kierowcy ciężarówki że nie zachował ostrożności podczas cofania czy może kierującej samochodem osobowym za niezachowanie bezpiecznej odległości, dowiemy się w oficjalnym komunikacie policji.