Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 9 lipca 2016

Dzierżoniów, powiało nad Krasickiego9 lipca około godziny 9:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zadysponował zastęp straży do usunięcia konaru drzewa, który blokował przejazd ulicą Krasickiego na wysokości numeru 31. Na miejscu okazało się że spadający konar uszkodził w niewielkim stopni samochód zaparkowany pod drzewem. Strażacy poprosili o drabinę mechaniczną ponieważ pozostałe konary drzewa wymagały usunięcia.
Ulica Krasickiego od skrzyżowania z Sienkiewicza do ronda przy synagodze została zamknięta dla ruchu samochodowego oraz dla ruchu pieszego w miejscu działania strażaków. Miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol policji oraz straż miejska. Na miejsce wezwane zostało również pogotowie energetyczne. Strażacy z kosza drabiny usunęli wszystkie konary zagrażające upadkiem na chodnik. Po około godzinie ruch ulicą Krasickiego został przywrócony.