Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 22 lipca 2016

Dzierżoniów, kolizja trzech aut na światłach


21 lipca około godziny 10:00 na ul. Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech samochodów osobowych.
Jak ustalili funkcjonariusze z ruchu drogowego, 22-letni kierowca skody octavi, nie zachował należytej ostrożności oraz odległości pomiędzy pojazdami i uderzył w tył samochodu fiat stilo, którym kierował 49-letni mężczyzna. Fiat natomiast uderzył w poprzedzającego go peugeota 206, którym kierowała 30-letnia kobieta. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł większych obrażeń ciała. Jedynie pasażerka peugeota 206 została zabrana do szpitala na szczegółowe badania, które nie potwierdziły obrażeń. Badanie alkomatem potwierdziło, że jego uczestnicy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym - poinformował: insp. Mariusz Furgała z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.