Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 29 kwietnia 2016

Czujka czadu ratuje od tragedii29 kwietnia około godziny 16:00 włączenie alarmu w czujce tlenku węgla w bloku nr 16 na os. XXV - lecia ratuje życie młodej kobiecie. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy PSP oraz jeden OSP z Bielawy. Pogotowie ratunkowe podtrutą kobietę przewiozło do szpitala w celu dokładnych badań.
Pracujący na miejscu strażacy stwierdzili w mieszkaniu niewielkie stężenie tlenku węgla, które po przewietrzeniu mieszkania ustąpiło. Najprawdopodobniej czad wydobywał się z gazowego podgrzewacza wody, który strażacy wyłączyli i zabronili użytkować do czasu sprawdzenia i odbioru przez zarządcę budynku.