Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 1 kwietnia 2016

Łagiewniki, Mazda wypada z "ósemki" i taranuje samochody na Orlenie1 kwietnia około godziny 7:00 kierowca jadący w stronę Kłodzka nie zapanował nad pojazdem i na łuku drogi, bokiem wjechał na krawężnik. Auto uderzyło w naczepę zaparkowanej na stacji paliw ciężarówki uszkadzając znacznie karoserię pojazdu. Następnie przejeżdżając między dystrybutorami zatrzymało się na zaparkowanej Skodzie. 
Kierowca został zabrany do szpitala w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowały dwa zastępy PSP i zastęp OSP z Łagiewnik. Technicy policyjni sporządzali dokumentację ze zdarzenia. Ruch na "ósemce" odbywał się bez utrudnień. 
 Zdarzenie, choć groźnie wyglądające, zostało odnotowane przez policjantów jako kolizja. 32-letni kierowca był trzeźwy, doznał drobnych obrażeń i został ukarany mandatem. Poinformował nas podinsp. Mariusz Furgała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.