Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Dzierżoniów, potrącenie pieszego na przejściu i utrata prawka.
25 kwietnia kilka minut przed godziną 7:00 na przejściu przy skrzyżowaniu ul. Ząbkowickiej z Cichą doszło do potrącenia pieszego przez kierującą samochodem osobowym marki Peugeot. Potrącony nastolatek został odwieziony przez karetkę pogotowia na izbę przyjęć pobliskiego szpitala.


25 kwietnia tuż przed godziną 7.00 w Dzierżoniowie na ul. Ząbkowickiej na wysokości budynku nr 56 doszło do potrącenia pieszego. Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego, 37-letnia mieszkanka Dzierżoniowa, kierując samochodem peugeot, nie zachowała należytej ostrożności i potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 16-letniego mężczyznę. Poszkodowany doznał lekkich obrażeń w postaci ogólnych stłuczeń ciała i po opatrzeniu w szpitalu został zwolniony do domu. Obaj uczestnicy zdarzenia trzeźwi. 37-letniej kierującej peugeotem za potrącenie pieszego na przejściu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.
podinsp. Mariusz Furgała