Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 8 kwietnia 2016

Dzierżoniów, wernisaż i benefis Marka Cieśli8 kwietnia w Galerii na Piętrze Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż Marka Cieśli - dzierżoniowskiego artysty. Wystawa zatytułowana „Teatr Życia” artysty, który kończył 60 lat, zgromadziła wielu znajomych pedagoga, poety, multiinstrumentalisty, aranżera, kompozytora i malarza.
Wystawę otworzył uczeń artysty, burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski. Bezpośrednio po wernisażu odbył się  „Benefis” podczas którego dowiedzieliśmy się od artysty;  „Życie jest chaosem. Każdy stara się wprowadzić w nim jakiś porządek. Ja próbowałem zrobić to w obrazach, dlatego dzień bez malowania jest dniem straconym"      
Wszyscy, którym nie udało się obejrzeć obrazów Marka Cieśli podczas wernisażu mogą to zrobić jeszcze do 29 kwietnia. Wystawa w galerii „Na Piętrze” Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00.