Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 27 kwietnia 2016

Dzierżoniów, wernisaż wystawy fotografii22 kwietnia odbył się wernisaż prac sekcji fotograficznej działającej przy Spółdzielczym Domu Kultury na osiedlu Jasnym w Dzierżoniowie. Na wystawie zaprezentowane zostały prace Justyny Juśko i Julity Krzyżak z grupy wiekowej 14 lat.
Marian Charasimiuk prowadzący sekcją fotograficzną  już od blisko trzydziestu lat powiedział; młode adeptki fotografii zaskakują mnie nowymi pomysłami i jakością wykonania kompozycji zdjęcia jak i układem kadru. Dlatego z wyborem prac na wystawę był problem z nadmiarem. Przez jego "ręce" przewinęła się już ponad setka młodych miłośników sztuki fotograficznej.