Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 3 stycznia 2017

Przerzeczyn Zdrój, kierowca pod wpływem nie wyrobił się na zakręcie


2 stycznia około godziny 19:00 dochodzi do kolizji dwóch samochodów osobowych na głównym skrzyżowaniu w Przerzeczynie-Zdroju. Najprawdopodobniej kierowca samochodu marki Mercedes zjeżdżając z "ósemki" w kierunku Piławy Górnej, powoduje kolizję z samochodem marki Ford, oczekującym na wjazd na drogę krajową.
Czwórce pasażerów Forda pierwszej pomocy udzielają strażacy z OSP Przerzeczyn, po czym przekazują poszkodowanych zespołowi karetki pogotowia. Jednak po opatrzeniu na miejscu, nikt z uczestników nie wymagał dalszej opieki medycznej. Jeden ze strażaków ochotników zatrzymuję kierowcę - sprawcę zdarzenia, który próbował się oddalić w kierunku sanatorium.  Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawca kolizji miał w pierwszym badaniu 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejscu pracowały również zastępy z PSP z Dzierżoniowa i Ząbkowic Śl.