Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 30 stycznia 2017

Bielawa, Lancia kasuje radiowóz30 stycznia około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulicy Westerplatte i Piłsudskiego w Bielawie doszło do zderzenia trzech aut. W zderzeniu brał udział policyjny samochód marki Kia. Cztery osoby zostały ranne w tym dwie policjantki z Wydziału Ruchu Drogowego.
Według wstępnych ustaleń 32-letni mieszkaniec Bielawy kierujący lancią, wymusił pierwszeństwo na oznakowanym radiowozie i doprowadził do zderzenia. W zdarzeniu brał także zaparkowany volkswagen passat, w którego uderzyła lancia. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafił kierowca lancii oraz dwie funkcjonariuszki i dzielnicowy znajdujący się w radiowozie. Przechodzą teraz badania, jednak ich stan nie zagraża życiu lub zdrowiu. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.  Poinformował  podinsp. Mariusz Furgała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.