Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 13 stycznia 2017

Podlesie, Mercedes wpada do Ślęzy13 stycznia w piątek około godz. 7:20 doszło w krótkim odstępie czasu do dwóch zdarzeń drogowych w Podlesiu. W wyniku którego jeden z samochodów wpadł do koryta rzeki, a drugi zatrzymał się na podmurówce płotu.
 Na miejsce zdarzenia przybyło łącznie sześć zastępów straży pożarnej w tym z jednostki OSP z Niemczy i Przerzeczyna Zdrój. Na miejscu zdarzenia strażacy zastali dwa samochody osobowe marki Skoda i Mercedes, które nie brały udziału we wspólnej kolizji tylko, w wyniku oblodzenia jezdni w krótkim odstępie czasu uległy uszkodzeniu. Skoda Octavia po zderzeniu z drewnianym ogrodzeniem zatrzymała się na betonowej podmurówce. Natomiast podróżujący mężczyźni samochodem marki Mercedes Vaneo wpadli pojazdem do koryta rzeki. Działania przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji dwóch mężczyzn z koryta rzeki za pomocą sprzętu ratowniczego oraz kierowaniu ruchem drogowym. Podróżujące kobiety z samochodu marki Skoda Octavia nie wymagały udzielenia pomocy medycznej, natomiast mężczyznom udzielono pomocy przez przybyłe na miejsce dwa zespoły ratownictwa medycznego. Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.