Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 14 stycznia 2017

Sobótka, Mariusz Kędzierski - wernisaż

Okładka katalogu z wernisażu prac artysty zaprezentowanych w muzeum. 
W sobotę 14 stycznia 2017 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Ślężańskim im. Stanisława Dunajewskiego odbył się wernisaż indywidualnej wystawy "MARIUSZ KĘDZIERSKI - RYSUNEK"
"Mariusz Konrad Kędzierski (ur. 10 listopada 1992 r. w Świdnicy) - urodził się bez rąk. Artysta specjalizujący się hiperrealizmie oraz mówca motowacyjny. Ambasador Akademi Przyszłości.
W marcu 2015 roku uruchomił projekt "Mariusz Rysuje", którego celem było i jest inspirowanie ludzi poprzez sztukę. W ramach tego projektu, wciągu 17 dni, przejechał  ponad 1200o km rysującna ulicach Berlina, Amsterdamu, Londynu, Paryża, Barcelony, Marsylii, Wenecji, Rzymu i Aten, spotykając podczas rysowania setki ludzi i rozmawiając z nimi"
Tak został przedstawiony artysta w katalogu do wystawy.