Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 3 stycznia 2017

Dzierżoniów, zatrzymana za jazdę na podwójnym gazie


1 stycznia około godziny 19:00, policjanci z drogówki otrzymali informację że z kierunku Świdnicy do Dzierżoniowa porusza się bordowy Ford K, gdzie kierująca nim kobieta, stylem jazdy sprawia wrażenie jakby była pod wpływem alkoholu. Do zatrzymania pojazdu dochodzi na ulicy Piastowskiej w Dzierżoniowie.
Pierwszy pomiar na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazał że kobieta jest nietrzeźwa. W czasie prowadzonych czynności przez patrol, kobieta stała się nadpobudliwa i nie chciała się poddać drugiemu badaniu na zawartość alkoholu. Policjanci byli zmuszeni odwieź zatrzymaną do szpitala w celu pobrania krwi na zawartości alkoholu. Pojazd zatrzymanej kobiety został odholowany na policyjny parking.