Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 22 stycznia 2017

Pieszyce, zatrucie podczas smażenia frytek?


Dzwoniłem na pogotowie a nie do straży takie były słowa poszkodowanego gdy pierwsi na miejscu zjawili się strażacy. Ale pani dyspozytor pogotowia mając wszystkie karetki w rozjazdach, podejrzewając że może to być tlenek węgla, uruchomiła strażaków wiedząc że w takich wypadkach świetnie się spiszą.
20 stycznia około godziny 20:20 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zadysponował trzy zastępy do Pieszyc na ulicę Obywatelską. Działania strażaków nastąpiły po zawiadomienie  od dyspozytora pogotowia ratunkowego, że w jednym z mieszkań gdzie przebywała trzy osobowa rodzina, zasłabł mężczyzna. Strażacy na zewnątrz mieszkania udzielili pomocy przed medycznej, następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowany został zabrany na izbę przyjęć do szpitala w Dzierżoniowie.