Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 2 sierpnia 2015

Sulistrowiczki, wypadek

2 sierpnia 2015 roku około godziny 14:30 doszło do wypadku z udziałem pieszego na drodze powiatowej w Sulistrowiczkach na wysokości  Kaplicy MB Dobrej Rady.


Najprawdopodobniej poszkodowany poruszający się ulicą Świdnicką, zsunął się do około  dwumetrowego rowu doznając obrażeń. Pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli strażacy z  OSP Księginice Małe. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które udzieliło pomocy na miejscu i zabrało poszkodowanego do szpitala. Na miejscu pracowały jeszcze dwa zastępy strażaków OSP z Sobótki  i Sobótki Zachodniej. Według nie oficjalnych informacji od świadków zdarzenia przyczyną zejścia pieszego z drogi, która w tym miejscu niema chodnika, były szybko poruszające się pojazdy jadące w kierunku poszkodowanego. Droga w miejscu zdarzenia była zblokowana przez około godzinę. Strażacy wyznaczyli objazd równoległą ulicą.
0


Sulistrowiczki, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (Śmigło) do wypadku z udziałem pieszego.
Posted by Slezatv Tvsleza on 2 sierpnia 2015
0