Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 15 sierpnia 2015

Bielawa, szczęśliwe wypadnięcie z obwodnicy, a we krwi 1,82 promila alkoholu.

5 sierpnia  2015 roku, około godziny 9:00 doszło do zdarzenia drogowego powyżej ronda "Pochyłego"  w Bielawie. Najprawdopodobniej  kierowca forda jadący w kierunku ronda, stracił panowanie nad pojazdem i uderzając  w znaki i drzewa, zatrzymał się na chodniku. Kierujący prowadził pod wpływem alkoholu.
Gdy przy uszkodzonym  samochodzie,  zrelaksowanego 33 latka zapytałem jakiej marki było czerwone autko z którym się ścigał (tak mówili świadkowie, że nawet się zatrzymało), to nic nie odpowiedział. A gdy spytałem czy miał więcej  niż 0,5 promila alkoholu to tak jakby z zadowoleniem że policjanci zmierzyli 1,82.
Z początku nie chciałem wierzyć, ale oficjalny komunikat z Policji to potwierdza.
Ile jeszcze takich bohaterów jeździ naszymi drogami?
  
o

Pod wpływem wypadł z obwodnicy w Bielawie
Więcej szczęścia niż rozumu,oraz 1,82 promila alkoholu we krwi miał kierowca podróżujący obwodnicą w Bielawie dnia 15 sierpnia 2015 r.
Posted by TVSleza on 15 sierpnia 2015
o