Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 15 sierpnia 2015

Ostroszowice, pożar lasu

14 sierpnia 2015 roku około godziny 13:00 przy drodze z Ostroszowic do Wiatraczyna doszło do pożaru młodnika (leśnego). Pożar szybko się rozprzestrzeniał i w krótkim czasie objął około 10 hektarów nieużytków rolnych oraz pola ze zbożem.  Z powodu wiatru i panującej  suszy istniało duże zagrożenie że pożar przeniesie się na pobliski las. Z pożarem  walczyło dziesięć zastępów straży pożarnej, w tym trzy jednostki z powiatu ząbkowickiego.


0

Pożar lasu w Ostroszowicach
14 sierpnia 2015 roku, 10 zastępów gasiło pożar lasu i nieużytków przy drodze z Ostroszowic do Wiatraczyna. Ogień objął około 1 hektar młodego lasu i 10 hektarów nieużytków.
Posted by TVSleza on 14 sierpnia 2015
0